پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

فروشگاه ساز آنلاین رایگان

در میان این همه فروشگاه سازهای اینترنتی که اسم رایگان را دارند و هیچ امکاناتی به شما نمیدهند و گاها حتی از شما کلاه برداری هم می کنند

این حق طبیعی شما است که از یک فروشگاه اینترنتی عالی و رایگان با تمامی امکانات لازم استفاده نمایید.

نحوه دریافت فروشگاه رایگان

جهت رونق کسب و کار شما و رفاه حال شما عزیزان این شرکت تصمیم گرفته است تا تعداد محدودی فروشگاه اینترنتی را به صورت رایگان در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

هزینه طراحی این فروشگاه اینترنتی رایگان بوده و شما می توانید 7 روز هم از هاست این فروشگاه بصورت رایگان و مجانی استفاده نمایید.

جهت اطلاع و دریافت سایت رایگان با ما تماس بگیرید.

آموزش های کار با فروشگاه ساز

کار با این فروشگاه اینترنتی بسیار ساده بوده بطوری که شما میتوانید فقط با صرف وقت بسیار اندک و دیدن آموزش های زیر سایت فروشگاهی خود را به بهترین شکل ممکن کامل نمایید و اطلاعات خود را در فروشگاه قرار دهید، برای دیدن آموزش ها به صفحه آموزش فروشگاه اینترنتی بروید.

عموما فروشگاه های رایگان به چند دسته تقسیم می گردند

شرکت هایی که فروشگاه اینترنتی برای شما طراحی کرده و بجای مبلغ از شما در ازای فروش محصولات درصدی از فروش را دریافت می نمایند، یعنی وجه خریداری شده ابتدا در حساب شرکت مورد نظر رفته سپس آن شرکت بعد از برداشتن سود خود مابقی مبلغ را به حساب شما برمی گرداند. که این عمل دارای ریسک زیادی بوده و شما باید کاملا به شرکت طراح اطمینان داشته باشید
دسته دیگری از فروشگاه های اینترنتی به شما هسته اولیه فروشگاه را رایگان تقدیم نموده ولی بعد از این کار بر اساس سیاست های شرکت، جهت هر ماژول یا امکانی که شما برای فروشگاه خود لازم داشته باشید از شما مبلغی جداگانه دریافت می کنند. این فروشگاه ها به صورت وبلاگی بوده و امکانات خاصی ندارند.
دسته دیگر فروشگاه های اپن سورس رایگانی هستند که شما باید دارای تخصص برنامه نویسی باشید تا بتوانید آنهارا نصب و از آنها استفاده نمایید. این فروشگاه ها تماما انگلیسی بوده که فارسی کردن آنها خود دارای مشکلات بسیار زیادی و سختی های خاصی می باشد.

چرا فروشگاه ساز کاج

باتوجه به موارد گفته شده در بالا، این شرکت بعد از بررسی های تخصصی به این نتیجه رسید که باید یک نوع دیگری از فروشگاه های اینترنتی را طراحی و آماده عرضه نماید.
فروشگاه کاج کاملا بومی بوده و زبان فارسی و نحوه نوشتاری را بصورت دقیق پشتیبانی می نماید حتی می توانید بصورت چند زبانه نیز از آن استفاده نمایید.
این فروشگاه دارای کاملترین امکانات در ایران بوده و این امکانات را بصورت کاملا رایگان اختیار شما قرار می دهد یعنی تمام سطح دسترسی های سایت برای شما باز می باشد.
به شما توصیه می گردد قبل از هر اقدامی امکانات فروشگاه کاج را با هر فروشگاه اینترنتی در ایران مقایسه نمایید
در پایان توجه شما را به این نکته جلب می نماییم درصورتی که شما به غیر از امکانات موجود خواهان یک امکان خاص اختصاصی باشید می توانید با مراجعه به صفحه قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی از نرخ دیگر امکانات ما باخبر شوید