پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

ویژگی های سایت ساز کاج

با توجه به پیشرفت اینترنت و لزوم داشتن وب سایت برای همه افراد، طراحی و ساخت وب سايت به صورت آسان و ارزان مورد توجه عموم مردم و پرکت های برنامه نویسی قرار گرفته است، به اين دلیل این موسسه،  پرتال و سایت سازی را طراحی نموده که هر شخصی بتواند به راحتی برای خود وب سايتی را با سلیقه خود طراحی و آماده نماید. 

ویژگی سایت ساز کاج

ریسپانسیو و واکنش گرا بودن

یکی از مهمترین و بهترین ویژگیهای سایت ساز کاج این است که تمامی قالبهای طراحی و ساخته شده برای آن کاملا ریسپانسیو بود و در نمایشگرهای مختلف اعم از کامپیوترهای خانگی، لبتاپ ها و اسمارت فون ها به بهترین شکل سایت شما نمایش داده می شود.

نمونه قالب ها

بروزترین، زیباترین و کاربردی ترین قالب های موجود توسط بخش گرافیک این مجموعه جهت سایت ساز طراحی و تدارک دیده شده است و این تنوع به حدی زیاد است که شما می توانید برای هر نوع سلیقه و کاربردی یک طرح خاص را انتخاب نمایید. 

در ضمن شما می توانید برای سایت خود بیش از یک قالب تهیه نموده و در هر زمان که لازم داشتید در 1 ثانیه بین قالب های مختلف سوئیچ نمایید و سایت خود را به یک شکل دیگر تبدیل کنید.

دراگ اند دراپ

طراحی سایتها با استفاده از این سایت ساز از طریق drag & drop انجام می شود و این بدین معنا است که به آسانی هر ماژولی را که برای سایت خود لازم دارید مانند منو، متن و ... فقط با موس کشیده و در هر جایی از سایت خود قرار دهید.

این کاربرد جهت راحتی و آسان نمودن طراحی سایت توسط کاربر ایجاد گردیده و این امکان را به کاربر می دهد که بدون داشتن دانش خاصی و فقط با موس چیدمان سایت خود را براساس سلیقه خود طراحی نماید وبه  کاربرامکان می دهد که قالب انتخابی خود را به صدها شکل مختلف ایجاد و نشر دهد.

تولید محتوا

می توانید هر زمان که خواستید متن، تصاویر، منو، اسلاید، گالری، مقالات، اخبار و قسمتهای مختلف درهر صفحه و یا تمام صفحات سایت خود را بارها و بارها ویرایش کنید و این بدون نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی و به آسان ترین شکل ممکن برای شما صورت می گیرد.

موتورهای جستجو

این سایت ساز با سازگاری کامل با موتورهای جستجو طراحی و برنامه نویسی شده است که این امر باعث می شود سایت شما به راحتی در موتورهای جستجو (گوگل) شناسایی شده و در وب انتشار یابد و شما نیاز به اقدامات جانبی خاصی جهت بهینه سازی سایت خود نداشته باشید. 

انتشار آسان

این سایت ساز جز سایت سازهای آنلاین بوده و سایت شما از همان ابتدا بر روی سرور و فضای اینترنت بصورت اتوماتیک منتشرمی گردد و شما احتیاج به هیچ عملیاتی را در این مورد ندارید.

امکانات سایت ساز

سایت ساز ما دارای بیش از 40 امکان مختلف و منحصر بفرد در ایران بوده، جهت اطلاع و مشاهده این امکانات وارد صفحه ( امکانات سایت ساز کاج ) شوید.

برای بهتر متوجه شدن قابلیت های سایت ساز ما، حتما امکانات ما را با دیگر سایت سازهای موجود مقایسه نمایید.

این سایت ساز بوسیله زبان برنامه نویسی asp.net MVC5  و بانک اطلاعاتی آن sqlserver2014  و کاملا بومی و بروز می باشد لازم بذکر است که در حال حاظر ویرایش پنجم سایت ساز در دسترس عموم قرار دارد