پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی چیست؟

در صورتی که شما دارای مغازه و یا کسب و کاری باشید مطمئنا به این فکر افتادین که به چه صورتی می توانید فروش خود را چند برابر نموده و بتوانید سود بیشتری از فروش محصولات خود ببرید.

برای این امر شما در حالت فیزیکی مشکلاتی را دارید که از این قبیل مشکلات می توان به نرات بیشتر، شیفت کاری بالاتر، محدودیت زمانی باز بودن فروشگاه، مالیات، بیمه و .... نام برد که برای بیشتر مردم این هزینه ها واقعا کمرشکن می باشد.

حال شما می توانید با تهیه و طراحی یک فروشگاه اینترنتی بدون داشتن هزینه های ذکر شده حتی از داخل منزل خودتان محصولات خود را بفروش رسانده و دیگر دقدقه های یک مغازه و فروشگاه فیزیکی را نداشته باشید.


بدون تردید یکی از بهترین و موثرترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد.
امروزه با توجه به پیشرفت کشور عزیز ما ایران، تعداد فروشگاه های اینترنتی بصورت چشم گیری رو به افزایش است و مردم تمایل پیدا نموده اند که خرید های خود را به جهت سهولت و اطمینان از فروشگاه های اینترنتی انجام دهند.
یکی از دغدغه های افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی را دارند انتخاب فروشگاه های مختلف بر اساس نیاز خود می باشد که با رنج قیمتی بسیار متفاوت نسبت به هم ارائه می گردند.

چرا فروشگاه کاج؟

به علت تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت در زمینه های مختلف و همچنین داشتن اطلاع کافی از وضعیت بازار و اقتصاد امروز ما پنل هایی متفاوت با بودجه و هزینه شما طراحی کردیم که بتوانید با هر قیمتی صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید.

و سخن آخر:

با ما به راحتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و خدمات و کالاهای خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.