پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

رپورتاژ آگهی


رپورتاژ آگهی

از شما دعوت می شود تا مقاله زیر را مورد بررسی قرار داده تا متوجه این موضوع بسیار مهم بشوید.

چرا بازاریابی در موتورهای جستجو مهم است؟

یکی از جنبه های مهم سئو ایجاد سایتی است که پیدا کردن و درک آن برای کاربران و ربات های موتورهای جستجو آسان باشد . اگرچه موتورهای جستجو بسیار هوشمند شده اند اما هنوز هم نمی توانند صفحات وب را آنگونه که انسانها درک می کنند، ببینند و درک نمایند. به همین خاطر سئو به موتورهای جستجو کمک می کند موضوع سایت را درک کند و مفید بودن آن برای کاربر را تعیین نماید.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما دیده می شود

اجرای نکات فنی برای توسعه سایت بسیار مهم هستند. اما بعد از اینکه اصول را پیاده کردید، باید محتوای خود را بازاریابی کنید. موتورهای جستجو فرمولی برای قضاوت کردن کیفیت محتوای موجود در وب ندارند. در عوض فناوریهای جستجو بر روی معیارهای مرتبط بودن و اهمیت تکیه می کنند و این معیارها را با پیگیری کارهایی که افراد انجام می دهند می سنجند : چیزی که افراد کشف می کنند، به آن واکنش نشان می دهند، در محتوای موجود کامنت می گذارند و به آن لینک می دهند. به همین خاطر تنها ساختن یک سایت عالی و تولید محتوای عالی کافی نیست. محتوای شما باید بازنشر شود و درباره آن صحبت کنند. بهترین راه حل برای اینکار رپورتاژ آگهی است.

رپورتاژ آگهی چیست؟

قبل از هرچیزی ممکن است برای شما سوال باشد که رپورتاژ آگهی دقیقاً به چه معناست ؟ در جوابتان به زبان ساده باید بگوییم که منظور از تبلیغ

رپورتاژ این است که تبلیغ شما در قالب تصاویر و توضیحات کامل همراه با لینک بعنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود.

چند لینک در هر رپورتاژ آگهی مناسب است؟

بر اساس تجربه ما ۳ لینک در هر رپورتاژ بیشترین تاثیر گذاری را خواهد گذاشت اما در صورت نیاز به لینکهای بیشتر حداکثر تا ۵ لینک در هر رپورتاژ آگهی قابل درج است.

رپورتاژ دقیقاً چیست و چه فایده‌ای برای شما دارد؟

رپورتاژ نوعی آگهی یا گزارش است که در مطلبی کوتاه (معمولا زیر ۱۰۰۰ کلمه) خلاصه میشود و در آن مطلب، به شرح و توضیح در مورد یک برند خاص، و یا یک شرکت پرداخته میشود که در نهایت لینک آن شرکت نیز در آن مطلب جایگذاری خواهد شد.

آیا رپورتاژ در سئو سایت هم تاثیر گذار است؟

بله، با توجه به اینکه لینک وبسایت شما در وبسایت های بزرگ اشتراک گذاری خواهد شد در نهایت وبسایت شما توسط ربات های گوگل، وبسایتی معتبر شناسایی میشود و رنک بهتری نسبت به بقیه رقبا خواهد گرفت.

آیا خودمان قادر به ارسال رپورتاژ در این وبسایت ها هستیم؟

بله، خودتان هم قادر هستید که رپورتاژ آگهی خود را در این وبسایت ها ارسال کنید. اما نه تنها هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت، بلکه محتوای ارسالی شما نیز از نظر سئو و بهینه بودن ممکن است مشکلاتی داشته باشد.

آیا رپورتاژ در افزایش آمار بازدید وبسایت ما تاثیر خواهد گذاشت؟

بله، ارسال رپورتاژ در سایت های معتبر نه تنها بر روی سئو وبسایت شما تاثیر می گذارد، بلکه لینک شما توسط بازدید کنندگان آن وبسایت ها دیده خواهد شد و به طبع بازدید کنندگان سایت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

منفرد، وحید.«رپورتاژ آگهی»، پرتال کاج.