پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

افزایش بازدید سایت


در حال حاظر طراحی فروشگاه اينترنتی و طراحی سايت به امری لازم و ضروری تبدیل شده است و همچنين به علت وجود رقبا بايد سايت شما دارای قابليت های خاصی باشد که شما بتوانید برای فروش محصولات و ارائه خدمات آنلاين با دیگر رقبا رقابت نمایید.

با اين حجم سایت ها و با وجود طولانی شدن فهرست نتايج گوگل به خاطر گنجاندن تبليغات  برای شما خيلی سخت است که بتوانید بدون پول دادن به گوگل بیشتر دیده شوید.

الگوريتم گوگل که رتبه سايتها را محاسبه می کند مثل يه راز سربسته می ماند. هرچند بزرگترين عامل تعيين کننده رتبه گوگل بيشتر همان بک لينکها است که در بيشتر سايتها می بينيد.

متأسفانه هيچ راهی هم نيست که بتوانيد سريع تر برای سايتتان لينک های بيشتر بگيريد يا خودتان را  روی صفحه اول گوگل ظاهر کنيد.

اين مقاله چند روش معرفی می کند که می تواند توی اين کار به شما کمک کند.

همه عاشق معامله های خوب هستن و معمولا سازمانها و شرکت های دیگر هم دوست دارند چنين مزايايی به مشتريان ارائه بدهند. ارائه يه تخفيف استثنايی به یک سازمان روش مؤثری برای لينک گرفتن است. مثلا شما با ساخت فروشگاه اينترنتی و ارائه آن به خيريه ها می توانيد دارای بک لينک شويد.

شما مي توانيد امکانات خود را برای سايتهای مختلف بفرستيد تا آنها از اين امکانات در سايت خودشان بهره ببرند مثلا اگر طراحی سايت و فروشگاه اينترنتی انجام می دهيد امکانات فروشگاه اينترنتی خود را برای تمامی سايت های طراحی بفرستيد.

دنبال صفحات وبی بگرديد که از کسب و کار يا سايت شما ياد کردند. در اين سايت ها يا انجمن ها به تبادل لينک با مدير آنا ن بپردازيد.

يکي از بزرگترين اشتباهاتی که سايتها انجام می دهند انتخاب کليد واژه های اشتباه است. بايد وقت بذاريد و کليدواژه هايی که برای مشتریان مهم است را انتخاب کنيد.

شما با سايت ساز های موجود به راحتی می توانيد سايت خود را طراحی و با ديگر افرادی که از اين سايت ساز آنلاين استفاده می کنند ارتباط برقرار نمایید.

موتورهای جست‌وجو اين روزها بر اساس ميزان لينکهايی که به سايت شما وارد می ‎شود به شما ارتقای رتبه می دهند. سعی کنيد از سایت‎هايی با رنک ‎های بالا و خوب يک يا دو لينک خريداری کنيد و به طور مداوم به اين کار ادامه دهيد. البته يک نکته بايد توجه نماييد که با توجه به سيستم گوگل و نظارتی که روی لينکها و ورودی و خروجی‌های لينک سايت‌ها دارد بايد توجه کنيد که از بيش از دو سايت لينک خريداری نکنيد. همچنين در صورتی که می‎خواهيد به سايت‌های رنک پايين لينک بفروشيد، بيش از 7 لينک به سايت‌ها نفروشيد. در غير اين صورت قوانين گوگل را نقض کرده ايد .

محتوا از اهميت زیادی برخوردار است

استفاده از محتوای پايين و متوسط می ‎تواند موجب کاهش بازديدکنندگان و عدم علاقه بازديدکنندگان باشد. برای افزايش شمار بازديدکنندگان بهتر است از مطالب عام پسند با بيانی منحصر به فرد و با محتوای عالي استفاده نمایید.

دسترس‌پذيری سايت

مطمئن باشيد که سايت شما در تمامی موتورهاي جست‌وجو معرفی شده است. برای مطالب خود توضيحاتی تعيين کنيد و از کلمات کليدی مناسب استفاده نماييد.

بهينه‌ سازی سرعت سايت

وجود يک تصوير گويای هزار کلمه است اما توجه داشته باشيد که عکس بيش از اندازه بزرگ مقدار زيادی سرعت بارگزاری را کاهش می‎دهد. توجه داشته باشيد از تصاوير کوچک و کم حجم  استفاده نماييد و به جای متن هرگز از عکس جايگزين استفاده نکنيد.

از برنامه‌نويسی کارآمدجهت طراحی سایت خود استفاده نمایید مانند  ASP.NET و سعی نمایید که استانداردهای کدنویسی اراده شده از طرف شرکت های بزرگ را مراعات نمایید.