پورتال کاج

واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهرمی باشد و تا بحال بیشترین کاربرد را در حوزه IT داشته است. طبق تعاریفی که تا بحال ارائه شده است، پرتال را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست

لینک های مفید

آیا طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان وجود دارد؟


آیا طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان وجود دارد؟

بله

جوابی که همه ما دنبال آن بوده ایم آن هم چندین سال.

شما لازم است برای داشتن یک محصول خوب قیمت بیشتری بپردازید ولی استثنا هایی هم در این میان وجود دارد. قیمت های مختلفی برای فروشگاه اینترنتی در بازار موجود می باشد که این قیمت گزاری براساس قابلیت های مختلف آن فروشگاه اینترنتی تعریف می گردد.

همانگونه که در بالا گفته شد امکانات فروشگاه اینترنتی در تعیین قیمت گزاری نقش مهمی را دارا می باشد. هرچه که امکانات اصلی یک فروشگاه اینترنتی بیشتر باشد و این امکانات کاربردی تر باشند متاسفانه قیمت فروشگاه افزایش پیدا می کند.

انواع فروشگاه ساز آنلاین عموما به صورت رایگان و با امکانات صفر به شما داده می شوند یعنی شما یک فروشگاه رایگان تهیه می کنید یعنی با استفاده از فروشگاه سازهای رایگان یک فروشگاه مجانی برای خود می سازید ولی فقط می توانید آنرا تماشا کنید و عملا از آن فروشگاه نمی توانید استفاده بکنید چون همانطور که در بالا اشاره شد متاسفانه باقی امکانات فروشگاه پولی می باشد و شما باید مبلغ زیادی دارید دربابت ماژول های دیگر هزینه نمایید.

ما برای شما راهکار خوبی را ارائه نموده ایم

فقط در صورت درخواست ماژول اختصاصی و یا قالب و طرح خاص آن هم در شرایط خاص اقدام به خرید نمایید.

یعنی اگر شما یک فروشگاه اینترنتی لازم دارید و می خواهید مثلا تعداد 1000 محصول در آن قرار داده و برای فروش به مردم معرفی کنید و در هز محصول چندین عکس یا قیمت های خاص و یا تخفیفات خاص در نظر بگیرید کافی است فقط از فروشگاه رایگان ما استفاده نمایید.

 با افتخار اعلام می نماییم که ما دارای یکی از کاملترین فروشگاه های اینترنتی ایران می باشیم و برای این ادعا ما امکانات بسیار زیادی را جهت فروشگاه اینترنتی خودمان در نظر گرفته ایم (بیش از 130 امکان منحصر بفرد).

ما جهت استفاده شما از جدید ترین قالب فروشگاهی در دنیا بهره برده که شما می توانید آنرا به سلیقه خود تغییر دهید.

پس عقل سلیم حکم می کند حتی برای تست هم شده یک بار از فروشگاه اینترنتی ما استفاده کرده و با توجه به اینکه فروشگاه ما رایگان است پس هیچ هزینه ای را متقبل نمی شوید.

حتما ممکن است برای شما این سئوال پیش بیاید که پس ما چرا و چطور این فروشگاه با این همه قابلیت را به صورت رایگان ارائه می نماییم؟

ما هسته اصلی فروشگاه را با تمامی امکانات لازم به شما ارئه کرده و در صورتی که شما به ماژول های خیلی خاصی نیاز داشته باشید ، آنوقت می توانید با یک تماس و مشوت با گروه برنامه نویسی اولا متوجه بشین که آیا اصلا به آن ماژول نیاز دارید و ثانیا از زمان و مبلغ طراحی ماژول خاص مطلع شده و در صورت لزوم اقدام به خرید آن کنید.

منفرد، وحید.« آیا طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان وجود دارد؟»، پرتال کاج.