طراحی سایت

مقدمه:

با توجه به پیشرفت های اخیر در حوزه فناوری و اینترنت و همچنین ارتباط های بین المللی دیگر معرفی شرکت ها و ارگان ها و حتی افراد از حالت سنتی خارج و لزوم داشتن وب سایت برای افراد کاملا واضح است.

در این راستا موسسه کاج با پیشینه و تجربه قبلی خود اقدام به طراحی و اجرای یک پرتال نموده که با استفاده از آن دیگر نیاز نیست هزینه های گزافی را برای طراحی سایت پرداخت نمایید و مدت زمان زیادی را برای این امر از دست بدهید.

شما می توانید در کوتاهترین زمان (1 ساعت) و با هزینه ای بسیار کم دارای سایتی با امکاناتی کم نظیر جهت معرفی شرکت،کمپانی، موسسه و یا هر محل دیگری شوید.

امتیاز سایت های ما در این است که شما برای وارد کردن مطالب و محتوا در سایت به هیچ اطلاعاتی در زمینه برنامه نویسی احتیاج ندارید و فقط کافی است که سواد خواندن و نوشتن داشته و بتوانید با موس و کیبورد کار کنید و مانند سایتهای ووردپرس و جوملا احتیاج نیست خیلی با سختی و مشکل و زحمت محتوای خود را در سایت قرار دهید.

دراگ اند درآپ:

کافی است شما بخش مورد نظر خود را با موس گرفته و در محل مورد نطر خود بکسید و بندازید و سپس اطلاعات خود را در آن قرار دهید.

انتشار:

وب سایت شما جوری طراحی شده که شما بلافاصله بعد از ویرایش و یا اضافه کردن مطلب و عکس و .... می توانید آن را در وب و اینترنت مشاهده کنید.

سئو:

تمامی سایت شما با جدیدترین طلاعات داده شده از طرف گوگل طراحی و بهینه سازی شده و در کمترین زمان در صفحات جستجو در بالاترین رتبه قرار می گیرد.

ریسپانسیو:

وب سایت شما کاملا واکنش گرا بوده و برای نمایش در مدل های مختلف تبلت، موبایل و کامپیوتر طراحی شده و کاملا ریسپانسیو می باشد.

توصیه می گردد جهت ازطلاع از امکانات سایت ها با ما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را از همکاران ما دریافت نمایید.

تماس با ما

   کرج - شاهین ویلا - نهم غربی - روبروی بانک مسکن - برج کاسپین - طبقه اول - واحد 1         واحد فروش : 90 79 52 34 - 026  , 50 90 54 26 - 021         info@pineportal.com

   واحد پشتیبانی : 30 87 51 34 - 026

روز و ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18

در گوگل پلاس
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه فرهنگی دیجیتال دنیای پردازش کاج می باشد.