سایت ساز چیست؟

طراحی سایت در دنیا یک کار بسیار تخصصی و هزینه بر می باشد و جهت طراحی سایت باید افراد دارای تحصیلات و تخصص های گوناگونی از قبیل آشنایی با بانک های اطلاعاتی ، آشنایی با HTML, CSS, JavaScript, jQuery ، زبانهای برنامه نویسی و... باشند.

داشتن این تخصص ها برای یک نفر امکانپذیر نبوده و باید یک تیم، انجام طراحی سایت را برعهده بگیرد. با توجه به این امر هزینه طراحی سایت بسیار بالا و زمان انجام پروژه طولانی می گردد.

بعضی از شرکت های برنامه نویسی جهت برداشتن مشکلات ذکر شده در بالا اقدام به طراحی پرتال و CMS نموده اند که این برنامه باعث می شود افراد مختلف بدون نیاز به تخصص های خاص برنامه نویسی و داشتن دانش فنی، اقدام به طراحی و ساخت سایت خود در قالب ارائه شده را نمایند که به این عمل در اصطلاح سایت ساز گفته می شود.

سایت سازها در دوبخش ساخته می شوند:

1: آفلاین 2: آنلاین

سایت ساز آفلاین به صورت یک اپلیکیشن می باشد که فرد با استفاده از این اپلیکیشن سایت خود را طراحی نموده و پس از پایان کار یک خروجی از آن گرفته و آن خروجی را در اینترنت آپلود می کند، این نوع سایت ساز در حال حاظر تقریبا منسوخ شده است.

سایت ساز آنلاین بصورت یک اپلیکیشن تحت وب می باشد و این اپلیکیشن به کاربر اجازه می دهد تا سایت خودرا بصورت همزمان هم طراحی و ویرایش نموده و هم در اینترنت مشاهده و به اشتراک بگذارد.

عموما سایت ساز های آنلاین توسط زبان های برنامه نویسی PHP , ASP.net , ASP.net MVC و JAVA طراحی و ساخته می شود، که در این میان نقش PHP و ASP.net از بقیه پررنگ تر می باشد.

با توجه به نیازها و سلیقه های مختلف افراد، شرکت های سایت ساز بعضی اولویت های خاص را برای سایت ساز خود ارجحیت و با اهمیت تر جلوه داده و بیشتر سعی و اقدامات خودرا برای این امور خرج می کنند مانند: ظاهر سایت، نحوه چیدمان پنل ادمین، آسان بودن کارکرد با پنل ادمین، بومی بودن، شخصی سازی و ...

با توجه به تمامی موارد گفته شده این موسسه برای عموم کاربران سایت ساز کاج را تهیه و در دسترس قرار داده است و از ویژگی های بارز این سایت ساز می توان به آسان و راحت بودن پنل ادمین، ظاهر زیبا، قابلیت شخصی سازی سایت براساس سلیقه کاربر و همچنین ریسپانسیو بودن سایت های طراحی شده اشاره کرد. این ویژگیهای منحصر بفرد را می توانید در صفحه ویژگی های سایت ساز کاج ملاحظه بفرمایید.

شعار موسسه:

<<هر فردی با هر میزان تحصیلات و دانش کامپیوتری بوسیله این سایت ساز می تواند صاحب یک وب سایت اینترنتی شود>>

تماس با ما

   کرج - شاهین ویلا - نهم غربی - روبروی بانک مسکن - برج کاسپین - طبقه اول - واحد 1         واحد فروش : 90 79 52 34 - 026  , 50 90 54 26 - 021         info@pineportal.com

   واحد پشتیبانی : 30 87 51 34 - 026

روز و ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18

در گوگل پلاس
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه فرهنگی دیجیتال دنیای پردازش کاج می باشد.